Zalety stosowania laktatora Lovi

W obecnych czasach wiele mam decyduje się na karmienie naturalne, gdyż zdają sobie sprawę, iż mleko kobiece zaspokaja potrzeby malucha, dostarcza mu niezbędnych składników odżywczych, które odpowiadają za jego zdrowie oraz prawidłowy rozwój. Zalety karmienia piersią sprawiają, że jest to doskonały wybór, gdyż wykazuje  zdrowotne właściwości. Mleko mamy jest pełne żywych składników, do których zaliczyć można komórki macierzyste, białe krwinki, pożyteczne bakterie, a także przeciwciała oraz hormony.

Laktatory elektryczne Lovi umożliwiają sprawne odciągnięcie pokarmu

elektryczny laktator loviPokarm ten jest niezbędny w pierwszych miesiącach życia dziecka, jednak mamy, które decydują się na długie karmienie piersią, mogą z powodzeniem podawać swój pokarm także w późniejszym okresie. Niestety czasem się zdarza, iż karmienie piersią jest bardzo trudne, a dzieci nie potrafią skutecznie zaspokoić głodu. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest laktator, który umożliwia ściągnięcie z piersi odpowiedniej ilości mleka. Świetnie sprawdza się nie tylko w pierwszych dniach życia malucha, często jest bardzo przydatny w późniejszym okresie, kiedy mama wraca do pracy. Przynosi ulgę w bólu, można go stosować w przypadku, kiedy pojawiają się problemy z przestawianiem malucha do piersi, a także podczas nawału pokarmu. Dzięki niemu można karmić w sposób naturalny, bez konieczności podawania mleka sztucznego. Bardzo przydatny okazuje się wówczas elektryczny laktator Lovi, który skutecznie rozwiązuje problemy laktacyjne, świetnie sprawdza się w przypadku mam, które chcą wrócić do pracy, a nie chcą rezygnować z karmienia piersią. Dzięki niemu możliwe jest podawanie maluchowi odciągniętego pokarmu, który korzystnie wpływa na jego rozwój. Produkt odciąga mleko w szybkim czasie, jest komfortowy w użytkowaniu. Dwufazowy laktator elektroniczny świetnie sprawdza się w różnych sytuacjach, dlatego warto posiadać go w swoim domu. Dzięki możliwości zastosowania zmiennej siły ssania nie zostaje zaburzony naturalny rytm laktacji.

Każda mama może dostosować optymalny dla siebie rytm, dzięki czemu możliwe jest odciągnięcie odpowiedniej ilości pokarmu. Stosowanie tego produktu nie wiąże się z żadnymi dyskomfortem, nie powoduje bólu, co zawdzięcza nakładce masującej, w którą jest wyposażony. Model ten jest poręczny, skuteczny, umożliwia odciąganie odpowiedniej ilości pokarmu w szybkim czasie. Może być używany zarówno jako laktator elektryczny, jak i ręczny. Jest prosty w obsłudze, a także łatwy do utrzymania czystości.