Nowoczesny designe, stylowe meble do domu

 

Nadszedł czas na zmiany w moim życiu. Wraz ze zmianą pracy oraz kilkoma innymi dotyczącymi mojego prywatnego życia postanowiłam również zmienić wygląd swojego mieszkania. Znudziły mi się już meble, które ozdabiają moje mieszkanie od przeszło dziesięciu lat. Postanowiłam zrobić generalny remont, który obejmuje nie tylko malowanie, ale również całkowitą zmianę umeblowania. 

Stylowe meble w indyjskim stylu

meble indyjskieŁatwiej sobie postanowić coś zrobić, niż rzeczywiście zacząć to robić. Schodki zaczęły się już przy samym malowaniu, kiedy to musiałam znaleźć odpowiednią ekipę. Sama niestety nie jestem w stanie się tym zając, ponieważ nie posiadam takich umiejętności. Po wielu trudach się udało i w trakcie trwania prac remontowych postanowiłam wybrać odpowiednie meble. Ostatnimi czasu bardzo podobają mi się meble indyjskie. Są stylowe, nowoczesne i nie za ciężkie do małych pomieszczeń w blokach, dzięki czemu nie nadają pomieszczeniu wrażenia przeładowania. Ich dodatkową zaletą jest estetyczne wykonanie oraz to, że składają się z wysokiej jakości drewna. Ponadto cechują się cudowną kolorystyką, która pasuje praktycznie do każdego wnętrza. Postanowiłam poszukać sklepu, który oferuje takie meble. Okazuje się, że są one w posiadaniu sklepów sieciowych. Zwiedziłam mnóstwo domów meblowych jednak żaden z nich nie oferował tego czego potrzebowałam. Postanowiłam, więc poszukać w mniejszych sklepach meblowych. Okazuje się, że również wiele z nich posiada meble indyjskie. Udało mi się znaleźć sklep, w którym rzeczywiście wybór był tak duży, a ceny wystarczająco atrakcyjne, żebym mogła zaopatrzyć się w nim w meble do całego mieszkania. Bardzo się cieszę, że zaczęłam szukać wcześniej, ponieważ okazuje się, że czas oczekiwania na meble indyjskie wynosi aż cztery tygodnie. Co nie zmienia faktu, że są one tak ładne, że warto za nimi czekać. Ponadto w cenę wliczony był również montaż, co dla mnie jest dużym plusem biorąc pod uwagę, że młotek, śrubokręt oraz wkrętarka nie są narzędziami, którymi umiem się perfekcyjnie posługiwać. Pan monter zresztą skręcił meble szybko i sprawnie, a za drobną dopłatą jeszcze pomógł mi je odpowiednio ustawić.

Mój pokój nabrał charakteru, ale również przestrzeni, którą zapewniły mu właśnie meble indyjskie. Efekt końcowy wraz z kolorem ścian przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Teraz pozostało mi tylko przyzwyczaić się do tych zmian. Polecam meble indyjskie osobą, które lubią stylowe, ale lekkie w swojej formie wnętrza. Meble świetnie się sprawdzają w codziennym użytkowaniu – są praktyczne, pojemne i ładne.