Zawsze kupisz potrzebną część CASE

Gdy kupujesz maszynę, zwłaszcza dla celów profesjonalnych, chcesz aby działała sprawnie i była niezawodna. Ale żadna maszyna nie jest wieczna, zwłaszcza taka, która ciężko pracuje. Awarie się zdarzają i wtedy kluczowa jest szybka i sprawna naprawa aby móc pracować dalej, bowiem czas to pieniądz. Ta prawda musi przyświecać gdy oferujesz części do maszyn CASE, maszyn o dużej niezawodności, ale jednak maszyn. Szybka dostępność części zamiennych jest kluczowa dla Klientów profesjonalnych i ich biznesu. Części do maszyn CASE muszą być dostarczone tak szybko jak to jest możliwe, mając na uwadze chęć zapewnienia ciągłości działania naszych Klientów. Zwłaszcza w obecnych czasach gdy maszyny wykonują większość ciężkiej pracy w inwestycjach budowlanych.

Szybka dostawa każdej części CASE

część CASEUżywasz maszyny CASE – dokonałeś świetnego wyboru, to dobre i trwałe urządzenia. Ale aby dobre wrażenia z użytkowania pozostały trwałe, potrzebna jest także dobra dostępność części zamiennych. Współczesne maszyny zapewniają dużą efektywność i wszechstronność wykonywanych prac. Ale też w codziennym użytkowaniu poszczególne elementy i podzespoły maszyn CASE podlegają obciążeniom i przeciążeniom. Każda maszyna pracuje inaczej, w innym terenie, na innym podłożu i jest obsługiwana przez innych operatorów. Części maszyn się zużywają dlatego kluczowe jest aby w przypadku drobnych i większych awarii szybko były dostępne uszczelnienia, siłowniki, klamki, tłoki, łożyska, chłodnice czy felgi. Maszyny CASE to nie tylko mechanika ale też sporo elektroniki i układów sterowania, więc niezbędny jest także szybki dostęp do zapasowych czujników, termostatów, pomp wody czy elektrozaworów. Naturalna jest również potrzeba stałej dostępności odpowiednich materiałów eksploatacyjnych, przedłużających żywotność maszyn. Od ręki powinny być więc osiągalne oleje, smary, płyny czy filtry. Zrozumienie tego stało się podstawą wsparcia Klientów maszyn CASE. Każda część CASE jest dostępna za pośrednictwem firm partnerskich, znajdujących się jak najbliżej użytkowników maszyn CASE.

Prowadząc firmę warto współpracować ze sprawdzonymi i doświadczonymi partnerami. Takim partnerem w zakresie maszyn budowlanych na pewno jest firma CASE, która od ponad 175 lat produkuje maszyny dla budownictwa i części do nich. Blisko dwuwiekowa tradycja tworzenia maszyn CASE powoduje, że są to rozwiązania sprawdzone i rozpowszechnione. Rozbudowana sieć dystrybucji urządzeń CASE oraz popularność tej marki wśród przedsiębiorców powoduje, że łatwo jest kupić części zamienne do urządzeń CASE. Dostępne są zarówno części oryginalne jak i odpowiedniej jakości zamienniki.