Zamówione przez nas okna były dobrej jakości

Budujemy z mężem dom poza miastem. Ziemię dostaliśmy od moich rodziców. Oni mają dom niedaleko naszej ziemi. Kupili nam ją z okazji naszego ślubu. My nie byliśmy przekonani czy kiedykolwiek zdecydujemy się na przeprowadzkę poza miasto. Obydwoje pracowaliśmy w centrum i wydawało nam się, że życie w mieście jest prostsze. Z czasem kiedy pojawiły się dzieci zaczęliśmy doceniać przyrodę i sporo czasu zaczęliśmy spędzać na różnych spacerach, wycieczkach. nasze dzieciaki były zachwycone pobytem u moich rodziców. Cieszyli się z ogródka, warzywek i dużego ogrodu.

Kupiliśmy solidne okna

solidne okna plastikowe gdańskTo był główny powód dla którego zdecydowaliśmy się na budowę naszego domu. Mieliśmy trochę pieniędzy odłożonych ale musieliśmy także pomyśleć o kredycie Na szczęście dobrze zarabialiśmy więc nie mieliśmy z tym żadnego problemu. Zatrudniliśmy dobrego projektanta, który przygotował dla nas projekt domu a także udało nam się trafić na super ekipę budowlaną. Podobało mi się w projekcie wszystko. Szczególnie duże okna, dzięki którym do naszego domu będzie wpadało dużo światła. Dom będzie dzięki temu jasny i przestronny. Wszystkie prace budowlane były wykonywane zgodnie z planem. Nie mieliśmy żadnych opóźnień. W Internecie wyszukałam fajnego producenta okien. Wpisałam w wyszukiwarce solidne okna plastikowe gdańsk i pojawiło mi się wiele firm, które dostarczały okna nawet bezpośrednio na budowę. Zdecydowałam się na firmę z długoletnim doświadczeniem w branży bo akurat miała fajne promocje przy większych zamówieniach. Udało nam się sporo zaoszczędzić a każda złotówka się przyda kiedy buduje się dom. Firma zapewniała darmową dostawę w określonym obszarze i udało nam się na to załapać. Montaż był dodatkowo płatny ale koszt nie był wysoki. Montaż okien był wykonany sprawnie. Wszystko było na czas. Podobało mi się jak pracowali fachowcy. Zostawili po sobie porządek. Wszystkie kartony i niepotrzebne elementy od razu wyrzucili.

Cieszyłam się, że zdecydowaliśmy się na wybranie tej firmy. Okna prezentowały się bardzo elegancko. Podobały mi się i udało mi się spełnić swoje marzenia. Zawsze marzyłam o okna na całej ścianie. Kiedy remont zostanie zakończony zamówię długie firany i zasłony i dom będzie prezentował się wyśmienicie. Na pewno będę polecać tą firmę. Zostaliśmy profesjonalnie obsłużeni. Firma zapewniała dobry produkt, który był warty swojej ceny. Można było trafić na różne promocje i obniżki. Konkurencja na rynku jest spora ale firma, którą wybraliśmy dobrze sobie z nią radziła a poza tym miała w ofercie najlepsze okna.