Turystyczne rowery Kross

Wycieczki zorganizowane po Warszawie.

Turystyczne rowery Kross

Lato jest porą roku, kiedy na drogach spotykamy tysiące rowerzystów. Nic dziwnego, bo pogoda zachęca do przejażdżek i rodzinnych wypadów na łono natury. Wiele osób jeździ na rowerze przez całą wiosnę, lato, aż do późnej jesieni. Jeżeli zaopatrzymy się w dobry jakościowo rower, to z powodzeniem możemy na nim jeździć przez wiele lat bez obawy o ewentualne awarie.

Co posiadają turystyczne modele Hexagon?

turystyczny kross hexagon 5.0Na jednośladzie możemy pokonywać setki tysięcy kilometrów, jeżeli tylko posiada odpowiedniej klasy osprzęt. Studenci najczęściej korzystają z miejskich modeli, bo są niedrogie i wygodne. Podobne do nich są rowery turystyczne, gdyż też mają w swoim wyposażeniu bagażnik i lampki. Dla każdego kto chce mieć praktyczny model roweru, najlepszy będzie turystyczny Kross Hexagon 5.0. Jest on połączeniem wyposażenia miejskiego modelu z górskim rowerem. Doskonale się sprawdzi na górskich trasach, ale również w miejskiej dżungli. Najważniejsza jest lekka, aluminiowa rama, która odpowiada za stabilizację i równomierny rozkład ciężaru. Dzisiejsze modele turystycznych rowerów są o wiele lepsze niż ich poprzednicy, bo wykorzystują wszelkie nowinki technologiczne. Kross Hexagon 5.0 ma fabrycznie zamontowane hamulce tarczowe hydrauliczne, które wykazują świetną trwałość. Dźwignia hamulca jest hydrauliczna, więc droga hamowania jest bardzo krótka. Przedni widelec jest amortyzowany, dzięki czemu rowerzysta odczuwa jedynie minimalne wstrząsy i drgania. Turystyczne modele rowerów posiadają praktyczne bagażniki, na których możemy zamontować koszyk, albo fotelik do przewożenia dziecka. Aby nie zabrudzić rowerzysty w trakcie deszczu, oba koła zostały przykryte aluminiowymi błotnikami. Aby można było bezpiecznie jeździć po zmroku, rower Hexagon został wyposażony w lampki z przodu i z tyłu, oraz wiele odblaskowych elementów, które odbijają światło. Posiada także dość szerokie opony, które mają znacznie odstający bieżnik odpowiadający za właściwą przyczepność do podłoża. Rowery firmy Kross możemy dowolnie doposażać pod własne wymagania.

Zakup roweru nie jest łatwy, bo na rynku znajdziemy mnóstwo modeli w różnej cenie. Jedne są warte swojej ceny, a inne jedynie udają dobry sprzęt. Najlepiej się zdać na renomowaną firmę Kross, która od wielu lat produkuje najwyższej jakości sprzęt, wykorzystywany przez sportowców na licznych zawodach i konkursach. Każdy model roweru jest wykonany z niesamowitą dokładnością, a osprzęt pochodzi ze sprawdzonych źródeł. Każdy rower jest skrupulatnie testowany pod wieloma kątami.