Trójwymiarowa wizualizacja mieszkań

Od kilkunastu lat pracuję jako stylistka przestrzeni w jednym z największych polskich biur architektonicznych mieszczącym się we Wrocławiu. Początkowo obywałam w tym miejscu jedynie półroczny staż, jednak właściciele firmy szybko przekonali się, że warto dać mi szansę i powierzyć konkretne projekty. Już jako mała dziewczynka uwielbiłam aranżować miejsca, po których się poruszałam. Zmieniałam nieustannie wygląd swojego własnego pokoju, przesuwając mniejsze meble oraz układając na różne sposoby zabawki. Dziś pomaga największym polskim przedsiębiorcom w tworzeniu ich biur i domów.

Tworzone przeze mnie rzuty 3D

nowoczesne rzuty 3d mieszkaniaOd kilku lat specjalizuję się w sprawnym tworzeniu projektów architektonicznych w technologii 3D. Znam kilkanaście świetnych programów, w których na co dzień pracuję i które wykorzystuję zamiennie lub nawet jednocześnie. Moi klienci najczęściej zamawiają u mnie nowoczesne rzuty 3D mieszkania. Możliwość zobaczenia nieistniejących jeszcze obiektów z różnej perspektywy sprawia, że konsumenci są w stanie lepiej wyobrazić sobie efekty końcowy prac budowlanych oraz stylistycznych. Każdy szczegół ma znaczenie, dlatego tworzone przeze mnie projekty zawsze są niezwykle precyzyjne. Nigdy nie skupiam się na jednym elemencie, lecz próbuję możliwie jak najszerzej uchwycić większą ilość komponentów. Zazwyczaj pokazuję klientom całe mieszkania w trójwymiarze i to nawet wówczas, gdy aktualnie zajmujemy się tylko jednym pomieszczeniem. Ostatnio rynek rewolucjonizują także wizualizacje VR, jednak nie każdy mój klient jest przekonany do zakładania specjalnych gogli. Warto także wspomnieć, że część osób nie powinna ich nawet nosić ze względu na wady wzroku. Oczywiście nie ograniczam się do starych metod, jednak te najnowsze wdrażam powoli i nie narzucam ich swoim klientom, ponieważ nie zawsze są oni fanami nowinek technologicznych. Rzuty trójwymiarowe mieszkań od wielu lat dobrze już się sprawdzają na rynku architektonicznym i z całą pewnością nie zostaną szybko wyparte przeze nawet najciekawsze wizualizacje tworzone za pomocą aplikacji VR.

Dzięki tworzeniu trójwymiarowych projektów mieszkań, możemy w  niezwykle precyzyjny i sugestywny sposób zobaczyć wnętrza i poddać je swojej ocenie. Od lat tworzę tego typu przestrzenie, a klienci są zadowoleni z takiego sposobu przedstawiania im efektów mojej pracy. Jako stylistka wnętrz przede wszystkim jestem otwarta na dialog oraz bardzo uważnie słucham swoich klientów, aby nie tylko poznać ich potrzeby i upodobania, ale także zbadać ich charakter.