Solidna firma sprzątająca

Pomieszczenia biurowe były duże, a nie zawsze mieliśmy możliwość dokładnego wysprzątania przestrzeni roboczej z racji natłoku pracy, jaki często zajmował pracownikom cały dzień. Zamiast odciągać ich od wykonywania zadań, zdecydowaliśmy się więc na wynajęcie zewnętrznej firmy sprzątającej, w celu utrzymania pomieszczeń w idealnym stanie. Było to dość wymagające zadanie, z racji nowoczesnego wyglądu i dużej ilości lustrzanych czy polerowanych powierzchni na terenie siedziby firmy.

Renomowana firma utrzymania czystości z Warszawy

sprzątanie biur w warszawieW Warszawie funkcjonowało mnóstwo firm sprzątających, zarówno większych jak i mniejszych, choć nie chcieliśmy wynajmować załogi niesprawdzonej, która mogła okazać się niewystarczająco wyekwipowana lub niesolidna, jak czasem zdarzało się podczas wynajmowania takich usług. Zaangażowaliśmy więc usługi bodaj najbardziej renomowanej firmy utrzymania czystości, wykonującej sprzątanie biur w Warszawie. Była to firma o najwyższym standardzie, zarówno pod względem wyposażenia jak i zaangażowania, a ilość usług jakie obejmowała oferta była zdecydowanie imponująca. Pracownicy firmy specjalizowali się szczególnie w utrzymaniu czystości w przestrzeniach biurowych i reprezentacyjnych, używając najnowocześniejszego wyposażenia i najlepszych preparatów podczas wykonywania zadań. Wiele środków czystości które były przez pracowników wykorzystywane można było dostać wyłącznie na zamówienie, gdyż były to preparaty o bardzo wysokim stężeniu i dużej sile czyszczenia, które mogły być szkodliwe dla zdrowia w przypadku nieumiejętnego wykorzystania i braku wyposażenia ochronnego, dlatego też nie były przeznaczone do domowego użytku. Oprócz utrzymania czystości pomieszczeń, pracownicy zajmowali się również doglądaniem terenu zewnętrznego, wykonując ograniczone prace przy zieleni, koszenie trawy czy sprzątanie chodników i parkingów.

Mogli być również wzywani do dowolnych zadań wymagających natychmiastowej interwencji, usuwania pozostałości poremontowych czy dowolnych innych prac, mających na celu doprowadzenie dowolnego pomieszczenia czy terenu do idealnego stanu wizualnego. Firma ta działała zwykle jako stały nadzór nad stanem obiektu, i wyznaczała pracowników do wykonywania prac ciągłych, powtarzających się każdego dnia. W razie potrzeby można było jednak wezwać większą załogę, zwłaszcza jeśli zadanie wymagało dużego nakładu pracy oraz czasu wykonania. Takie zadania nie wiązały się z dodatkowymi kosztami, gdyż były wliczone w miesięczny abonament, jaki firma pobierała.