Skandynawskie łóżka domki

Styl skandynawski stał się tak modny, że zagościł niemal w co drugim domu. Jasne barwy, minimalizm oraz ciekawe wzornictwo urzekło wiele z Nas. Drewniane dodatki, które pojawiają się w różnych pomieszczeniach są ciekawą propozycją na ozdobienia mieszkania. Styl skandynawski stał się hitem wśród dzieci. W telewizyjnych programach ukazujących wnętrza są pokazane dziecięce pokoje głównie w tym stylu. Najważniejszym elementem każdego takiego pokoju jest łóżko domek. Jest ono nowoczesne, wygodne oraz posiada ciekawy kształt. Może być w surowym stanie albo pomalowane specjalnymi nietoksycznymi farbami dla dzieci. Zarówno jedna jak i druga propozycja jest kunsztem dziecięcego pokoju.

Dlaczego rodzice wybierają łóżka domki?

łóżko domek dla dzieckaCoraz częściej rodzice stawiają na oryginalne projekty aranżując pokoje swoich pociech. Chcą dopieścić ich wnętrze i dać im to co najlepsze. W końcu we własnym pokoju spędzają najwięcej czasu, uczą się i śpią. Dlatego takie łóżko domek dla dziecka to najpiękniejszy prezent jaki mogą dać rodzice swojemu dziecku. Każde takie łóżko posiada dach, który można ozdobić girlandą bądź tiulowymi pomponami. Dziecko poczuje się jakby miało prawdziwy domek do zabawy dla lalek czy bawiąc się np. w sklep. Każde takie łóżko jest wykonywane na indywidualne zamówienie. Może mieć różne wymiary, dzięki czemu znajdzie zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo do łóżka dołączona jest szuflada, w której można chować pościel, bądź umieścić dodatkowy materac. Wówczas będzie ono dwuosobowe i będzie mogło na nim spać rodzeństwo. Jest odpowiednie dla każdego dziecka powyżej 3 roku życia, które potrafi chodzić i być już nieco samodzielne. Posłuży na wiele lat, dlatego, że wymiar największego łóżka to nawet 180 cm, więc spokojnie zmieści się w nim również młodzież.

Podsumowując, łóżko domek będzie świetnym prezentem, pamiątką oraz sposobem na spędzanie czasu razem z naszym dzieckiem. Skandynawski design to motyw przewodni dziecięcych pokoi XXI wieku. Ciekawie wykonane, solidne, stabilne, idealne również dla dorosłych. Nawet najbardziej zmęczone dziecko będzie wypoczywać w takim łóżku a sen będzie dla niego przyjemnością. Warto wydać nieco więcej i zapewnić dziecku bezpieczeństwo i wygodę, która będzie dla niego na lata. W końcu zdrowy kręgosłup jest najważniejszy, gdyż codzienne chodzenie do szkoły i dźwiganie książek jest bardzo męczące i kosztuje dużo wysiłku. Zainwestuj w łóżko domek, które będzie najlepszą inwestycją w Twoim życiu, a dziecko na pewno Ci podziękuje.