Rolki do prowadnic

W przypadku zastosowania bram przesuwnych jako element ogrodzenia naszego prywatnego terenu mieszkalnego, zobowiązani jesteśmy dokonać montażu specjalnej prowadnicy dla tej bramy, a także zastosować system, który pozwoli na łatwe, i bezkonfliktowe przesuwanie bramy po prowadnicy. W każdym przypadku, brama zostaje szybko i sprawnie przesunięta, wyłącznie za sprawą specjalnych rolek do bram przesuwnych, które poruszają się po prowadnicy za pomocą kół stalowych.

Wysokojakościowe systemy rolkowe

Rolki do bramTak zwana prowadnica, czyli szyna do bramy przesuwnej, zostaje odpowiednio przystosowana do każdego rodzaju bramy, dzięki czemu jest to uniwersalna część wyposażenia dla bram przesuwnych. Bramy tego rodzaju posiadają szereg zalet, przy czym muszą one posiadać odpowiednie warunki terenu. Przede wszystkim, bramy przesuwne zabierają bardzo mało miejsca po ich otworzeniu. Zostają one przesunięte po specjalnej szynie, niemniej jednak wymagają one montażu specjalnych rolek, które bezpiecznie oraz szybko przesuną bramę po szynie. Rolki do bram posiadają odpowiedniej klasy wózki, do których przymocowane zostały koła, pozwalające na szybkie oraz sprawne przesunięcie bramy po prowadnicy. Dzięki tego rodzaju systemom, proces przesunięcia bramy przesuwnej, odbywa się odpowiednio szybko oraz z zachowaniem należytych standardów. Rolki do bram składają się z systemu mocowania do bramy, a także ze stalowych kół, które wpasowują się w prowadnicę, dzięki czemu proces otwarcia oraz zamknięcia bramy, odbywa się bezkonfliktowo oraz odpowiednio bezpiecznie. Koło stalowe zapobiega wypadnięciu bramy z prowadnicy, dlatego też jest to pewnego rodzaju system bezpieczeństwa. Brama przesuwa się w dokładnie taki sam sposób, zarówno przy jej obsłudze manualnej, jak również automatycznej, z użyciem specjalnych napędów do bram przesuwnych. Dlatego też rolki do bram zyskują tak wysoki poziom uznania oraz bardzo szerokie zastosowanie, szczególnie ze względu na zapotrzebowanie montażu bram przesuwnych do naszych obiektów prywatnych.

Należy pamiętać, aby przed zamontowaniem bramy, przymocować rolki do bram w odpowiedni sposób, oraz odpowiednio wypoziomować prowadnicę, aby proces otwierania oraz zamykania bramy, odbywał się w sposób bezkonfliktowy, a także możliwie jak najbardziej bezpieczny. Dzięki tego rodzaju systemom, proces otwarcia bramy odbywa się szybko, tak samo jak jej zamknięcie. Możemy dodatkowo zainstalować napęd do bram, aby obsługiwać ją wyłącznie za pomocą systemów takich jak pilot, oraz siła mechaniczna.