Odzyskać byłą żonę, czy to możliwe?

Z uczuciami jest ten problem, że jeśli nie są pielęgnowane to bardzo szybko potrafią się ulotnić. Nie jest łatwo do tego nie dopuścić. Problem dotyczy zwłaszcza mężczyzn, którzy sądzą, że to, iż kobieta zdecydowała się towarzyszyć im przez życie i powiedziała sakramentalne „tak”, jest równoznaczne z ich wieczną obecnością u ich boku. Nic bardziej mylnego. Ślub nie wiąże dwojga ludzi na zawsze. Przekonują o tym liczne statystyki, w których liczba rozwodów na rok systematycznie wzrasta i nie zapowiada się, aby tendencja uległa zmianie.

Akcja: odzyskanie byłej żony

jak odzyskać byłą żonęBardzo często zdarzają się sytuacje, w których miłość obojga partnerów się ulatnia. Dwoje ludzi postanawia zamieszkać oddzielnie i rozwieść się. Wtedy to jest spora szansa, że nagle uczucia odżyją. Przyzwyczajamy się do rutyny, dzięki czemu nie na rękę nam zmiany. Do tej pory to żona przygotowywała śniadanie i prasowała koszule do pracy. Każdego ranka to z nią piłem kawę i jadłem śniadanie-myślą mężczyźni. Pojawia się tęsknota i zaczynają odczuwać brak drugiej osoby. Mężczyzna z czasem coraz intensywniej myśli o kobiecie, z którą spędził znaczną część życia i nagle pojawia się pytanie: jak odzyskać byłą żonę? Nie jest to sprawa prosta. Brak wspólnego mieszkania nie ułatwia sprawy, bo jak spotkać się z byłą, którą de facto nadal darzymy uczuciem. Zasada jest prosta-nic szybko i nic na siłę. Jeśli myślisz, że odpowiedzią na pytanie jak odzyskać byłą żonę są oklepane kwiaty i czekoladki to jesteś w ogromnym błędzie i zapewniam Cię, że tym sposobem możesz tylko pogorszyć sprawę. Romantyczna kolacja przy świecach również nie jest dobrym pomysłem. Przynajmniej początkowo, kiedy to prawdopodobne jest, że była żona nie odczuwa nic poza obojętnością wobec Ciebie. Co więc zrobić? Czas. Dać kobiecie czas, a jednocześnie subtelnie wspierać ją dobrym słowem i swoją obecnością. Ważne, aby się nie narzucać, tylko wykazać się cierpliwością. Wszak chyba każdy z nas wie, że setki wysłanych wiadomości tekstowych i kilkanaście telefonów dziennie zniechęci nawet najbardziej zakochaną w dzwoniącym osobę.

Odzyskanie miłości byłej żony nie jest łatwe, ale jest możliwe do osiągnięcia. Wystarczy być zadbanym, troskliwym, opiekuńczym. Wyrazić subtelną chęć pomocy w pracach codziennych, opiece nad wspólnymi dziećmi, czy może zakupach. Warty podkreślenia jest również fakt, że mężczyźni z własnym hobby i zadbanym wyglądem zewnętrznym są uważani przez kobiety za bardziej atrakcyjnych, niż Ci, którzy nie przywiązują żadnej uwagi do tych dwóch elementów. Tak więc dbajcie o siebie oraz rozwijajcie swoje zainteresowania, drodzy panowie!