Odblaskowe, dobrze widoczne naklejki wypukłe 3D

Wycieczki zorganizowane po Warszawie.

Odblaskowe, dobrze widoczne naklejki wypukłe 3D

 

Moja córka Klara uparła się ostatnio, że do szkoły chce dojeżdżać rowerem. Początkowo, informacja ta spotkała się z dużym sprzeciwem z mojej strony. Z racji tego, że od dłuższego czasu trwa już jesień, dnie stają się coraz krótsze. Martwiłam się więc o bezpieczeństwo mojej córki na drodze po zmroku, obawiałam się tego, że nie będzie ona dla kierowców widoczna. Niepokojem tym podzieliłam się ze swoim mężem, który obiecał mi, że jakoś zajmie się tą sprawą. Tak też się stało, mąż zakupił dla klary specjalne nalepki, dzięki którym była ona na drodze bezpieczna, nawet po zmroku. 

Odblaskowa nalepka – bezpieczeństwo na drodze

odblaskowe naklejki wypukłe 3dNa rynku funkcjonuje wiele firm, które oferują różnorodne produkty odblaskowe. Do niedawna największym powodzeniem cieszyły się zwłaszcza różnego rodzaju breloczki, opaski oraz naszywki, które można było przytwierdzać do wybranych przedmiotów czy materiałów. Choć przedmioty te były z cała pewnością przydatne, jednak posiadały również pewne słabe strony. Przede wszystkim zazwyczaj doczepić je można było jedynie do konkretnej rzeczy (ubranie lub klucze), o których zawsze można było zapomnieć. Ponadto breloczki przytwierdzane do kluczy zazwyczaj były i tak słabo widoczne (w obawie przed zgubieniem kluczy większość osób trzyma je w torbach oraz plecakach), tak więc ta forma ochrony mijała się z celem. Najlepszym rozwiązaniem, które odkrył mój mąż na popularnej aukcji internetowej były odblaskowe naklejki wypukłe 3D, które można było przyczepiać do dowolnych przedmiotów (zarówno materiałów ubrań, jak i samego roweru, siodełka, a nawet i kasku). Wypukłe naklejki CD pokryte są specjalną warstwą odblaskową, na której drukować można nawet konkretne wzory czy litery. Nalepki te odznaczają się również wysoką jakością oraz wystarczającym stopniem przyczepności do wielu materiałów. Ponadto, naklejki wykonane są z bardzo plastycznego, grubego materiału, który nie odkształca się i nie blaknie. Istnieje również możliwość zamówienia większej ilości owych naklejek, które dla własnego bezpieczeństwa, zawsze warto mieć przy sobie gdzieś w zanadrzu.

Córka ucieszyła się z rozwiązania, które jej zaproponowaliśmy i na nie przystała. Wraz z mężem zdecydowaliśmy bowiem, że pozwolimy jej na to by dojeżdżała do szkoły na rowerze, lecz tylko wówczas jeśli zdecyduje się ona korzystać z odblaskowych naklejek. Poprosiliśmy ją o to by naklejała je zarówno na przednią część ubrania, kask, jak i na plecak. Dzięki temu byliśmy o nią znacznie bardziej spokojni, wiedzieliśmy bowiem, że będzie ona dostatecznie widoczna na drodze nawet po zmierzchu.