O czym warto pamiętać, wynajmując fotobudkę?

 

Kiedy byłam jeszcze mała, zawsze marzyłam o tym, aby moje osiemnaste urodziny były naprawdę wyjątkowe. Moje dzieciństwo niestety nie było zbyt łatwe — z powodu różnych chorób, z którymi zmagam się od urodzenia, bardzo dużo czasu spędziłam w szpitalach i kolejkach do lekarzy. Często musiałam rezygnować z różnych zabaw, ponieważ stan zdrowia nie pozwalał mi na wzięcie w nich udziału. W efekcie coraz rzadziej dostawałam zaproszenia od moich koleżanek, a nasz kontakt ciągle słabł. Miałam nadzieję, że kiedy nieco podrosnę i będę chodzić do liceum, choroby nie będą dla mnie aż taką przeszkodą w zawieraniu nowych znajomości.

Dlaczego warto wynająć fotobudkę?

fotobudka we WrocławiuMiałam bardzo dużo obaw, kiedy szłam do szkoły średniej. Byłam dosyć nieśmiała, dlatego martwiłam się, że nie dam rady zgrać się ze swoją nową klasą. Na szczęście okazało się, że trafiłam na niezwykle sympatyczne oraz otwarte osoby, które od razu zaczęły ze mną rozmawiać. Bardzo się cieszyłam, że w końcu przełamałam złą passę nieudanych znajomości i znów zyskałam nadzieję, że będę mogła żyć prawie tak samo, jak każdy zdrowy człowiek. Z czasem było coraz lepiej — byliśmy świetnie zgraną klasą i zawsze mogliśmy liczyć na wzajemną pomoc. Kiedy zbliżała się data moich osiemnastych urodzin, chciałam zrealizować jedno z moich dziecięcych marzeń i zorganizować niezwykłe przyjęcie. Wiedziałam, że moi rodzice nie mieli zbyt dużych oszczędności, ponieważ mnóstwo pieniędzy wydawali na moje leki, dlatego postanowiłam, że znajdę sobie dorywczą pracę. Kiedy udało mi się odłożyć nieco więcej gotówki, zaczęłam dokładnie planować całą imprezę. Wybrałam salę, która wyróżniała się samymi dobrymi opiniami, wynajęłam też zespół i zastanawiałam się nad zorganizowaniem różnych atrakcji. Pomyślałam, że świetnym pomysłem będzie możliwość zrobienia sobie niepowtarzalnych zdjęć. Na szczęście fotobudka we Wrocławiu, w którym mieszkam, jest dosyć popularnym urozmaiceniem przyjęć, dlatego nie miałam problemu ze znalezieniem firmy wynajmującej tego typu sprzęt. Ucieszyłam się, kiedy dostałam dokładną instrukcję oraz worek różnych przebrań, dzięki którym moi goście mogli zyskać śmieszne pamiątki.

Choć w organizację urodzinowego przyjęcia musiałam włożyć dosyć sporo oszczędności, z perspektywy czasu uważam, że było warto. Zyskałam wiele wspaniałych wspomnień, których nikt mi nie zabierze. Goście także byli zachwyceni tym, że wszystko tak dobrze wyszło. Fotobudka zrobiła świetne wrażenie i myślę, że była jedną z najbardziej obleganych atrakcji całego wieczoru. Każdy po wykonaniu zdjęcia dawał mi jedną kopię, dzięki czemu po urodzinach mogłam włożyć je w jedną, wielką ramkę. Zyskałam w ten sposób niesamowitą pamiątkę, która do tej pory zdobi mój pokój.