Naturalne doniczki z wikliny do kwiatów

Kocham kwiaty i wszystko co związane z natura i właśnie  z tego powodu mój dom był tak przepełniony różnymi roślinami, że mój kochany mąż postanowił stworzyć dla mnie ogród zimowy. Gdy tylko powiedział mi o swoich planach byłam zachwycona bo wiedziałam, że to będzie moje idealne miejsce, w którym będę mogła się w pełni zregenerować i zrelaksować, więc nie mogłam się doczekać rozpoczęcia prac.

Donice z wikliny w dużych rozmiarach

wiklinowe doniczki na kwiatyPrace przy budowie ogrodu zimowego postępowały w bardzo szybkim tempie muszę przyznać, że bardzo pozytywnie mnie ten fakt zaskoczył, spodziewałam się wielu miesięcy oczekiwań a tu już po kilku tygodniach większość prac zbliżała się do końca. w związku z tym postanowiłam zacząć szykować moje ukochane rośliny do przeprowadzki w nowe miejsce, i okazało się, że wszystkie donice są z tak zwanej innej parafii a mi zależało na tym, żeby mój zimowy ogród był piękny i spójny w stonowanych kolorach więc na przykład czerwone doniczki zupełnie nie wchodziły w grę. Zaczęłam się rozglądać za jednakowymi osłonami na moje kwiaty, dodatkowo zwracając uwagę na materiał, z którego zostały wykonane bo jako osoba pro ekologiczna staram się ograniczyć ilość plastiku w moim domu. Wpadły mi w oko piękne wiklinowe doniczki na kwiaty, zachwyciłam się nimi od razu, więc rozpoczęłam komponowanie zamówienie, niestety okazało się, że w sprzedaży nie ma bardzo dużych donic a były mi potrzebne takie dwie na moje wielki fikusy. Oczywiście zupełnie się nie zraziłam tylko od razu napisałam wiadomość do producenta czy byłby wstanie wyprodukować specjalnie dla mnie donice z wikliny na wymiar i okazało się, że to żaden problem, jedynie czas oczekiwania wydłużył się do około dwóch tygodni co dla mnie nie stanowiło problemu bo należę do grona bardzo cierpliwych osób. Prace przy ogrodzie zimowym dobiegły do końca, moje wiklinowe doniczki doszły i powoli, systematycznie przesadzałam moje roślinki do nowych donic i przenosiłam do ich nowego domu, uwielbiam taką pracę zawsze bardzo mnie relaksuje więc w ogóle się nie śpieszyłam. Dodatkowo zamówiłam sobie piękny komplet wiklinowych mebli do ogrodu zimowego, żebym mogła w nim spokojnie wypić kawę i na przykład poczytać książkę.

Podsumowując, mój kochany mąż zrobił mi naprawdę wspaniały prezent, ogród zimowy jest moim azylem i uciekam do niego w każdej wolnej chwili. Oczywiście zapraszam tam też mojego ukochanego i często siedzimy sobie między roślinami pijąc kawę czy napary z naszych domowych ziół. Dużo uroku temu miejscu dodała wiklina i cieszę się, że zdecydowałam się na wiklinowe donice do kwiatów i wiklinowe meble, te dodatki dodały takiego ciepłego klimatu w moim zimowym ogrodzie.