Na firmowe zebrania zamawiam catering

W mojej firmie pracuje kilkunastu pracowników. Nad funkcjonowaniem całej firmy czuwam samodzielnie. Nie ma u mnie stanowisk kierowniczych, ponieważ pracę takiej liczby ludzi jestem w stanie ogarnąć całkowicie samodzielnie. Raz na miesiąc organizuję spotkanie z moimi pracownikami. W moim biurze jest specjalnie przygotowane w tym celu pomieszczenie, czyli sala konferencyjna. Na spotkaniach omawiamy wyniki za poprzedni miesiąc i planujemy strategię na kolejny. Do tego zawsze jemy wspólnie pyszne śniadanie.

Firma cateringowa dostarcza nam pełne wyżywienie

tani catering w bydgoszczyNa comiesięczne zebrania przeznaczam jeden cały dzień roboczy. Uważam, że omówienie strategii i planowanie jest bardzo ważnym elementem działania w każdej firmie. Dlatego właśnie jeden dzień poświęcamy na długie rozmowy i konsumpcję smacznych posiłków. Pomimo, że staram się zarządzać całą firmą to nie zajmuję się przygotowywaniem jedzenia – to chyba oczywiste. Współpracuję z firmą, która oferuje tani catering w Bydgoszczy i to u nich zamawiam pełne wyżywienie na taki dzień. Zebrania zaczynamy zawsze od wspólnego śniadania i dobrej kawy. Dopiero potem przechodzimy do konkretów. Około godziny czternastej ten sam catering dostarcza nam pyszny obiad i desery. Na jedzenie przeznaczamy godzinę i potem zostaje nam jeszcze godzina na podsumowanie wszystkiego raz jeszcze. Na takich zebraniach panuje bardzo przyjemna atmosfera, bo moi pracownicy wywiązują się ze swoich działań wzorowo. Nawet jeśli planowanie wspólnych działań zajmuje nam dłużej to nikt nie patrzy na to, że zostaje godzinę dłużej po pracy, bo zebranie się przeciąga. A ja za inspirujące rozmowy odwdzięczam się moim pracownikom naprawdę pysznym cateringiem. Po dobrym śniadaniu rozmowy o biznesie są o wiele bardziej konstruktywne. Przynajmniej mam pewność, że moi pracownicy nie są na zebraniu głodni i bez śniadania. Pełne wyżywienie zamawiam w firmie cateringowej, która za jedną osobę liczy sobie około czterdziestu złotych. W tej cenie jest śniadanie, obiad i pyszny deser.

Gdybym miał zabrać pracowników do restauracji na mieście to za sam obiad musiałbym zapłacić czterdzieści złotych. A zamawiając tani catering za tą kwotę możemy się najeść naprawdę do syta. Na śniadanie są zawsze przepyszne kanapki. Natomiast obiad dobieram taki, na jaki sam mam smaki. Prawdę mówiąc to w zakresie obiadu zdaję się po prostu na radę ze strony firmy cateringowej. Wybieram zawsze to, co mają tam w menu dnia. Oczywiście tego dnia, w którym mają do mojej firmy dostarczać jedzenie.