Musieliśmy zrobić remont w łazience

Poszukiwania idealnego miejsca na ziemi wcale nie są takie proste. Wraz z mężem krótko po ślubie postanowiliśmy wyprowadzić się od moich rodziców i zamieszkać w dwójkę. Planowaliśmy powiększenie rodziny, dlatego chcieliśmy mieć już swój kąt, urządzić pokoik dla dziecka, naszą sypialnie. Dzięki pieniądzom jakie dostaliśmy na wesele było nas stać – mieliśmy też trochę oszczędności, więc rozpoczęliśmy poszukiwania. Mieliśmy kilka wymagań, które musiały zostać spełnione. Mimo że rynek oferował wiele mieszkań ciągle to nie było to czego poszukiwaliśmy.

Remont był potrzebny

remont łazienkiPewnego dnia, już trochę zrezygnowani poszliśmy oglądać już któreś z kolei mieszkanie. Moja nadzieja zaczęła się odnawiać, ponieważ blok był nowoczesny i w bardzo spokojnej okolicy. Dodatkowo lokalizacja była taka o jakiej marzyliśmy – wszędzie było blisko, choć nie było to centrum. I po przekroczeniu progu mieszkania już wiedzieliśmy, że to właśnie to. Od razu nam się spodobało i podpisaliśmy umowę. Było idealne, jednak miało mały minus. Od razu przed wprowadzeniem należało wykonać remont łazienki. Była ona w naprawdę opłakanym stanie. Znaliśmy jednak firmę, która była nam wielokrotnie polecana przez znajomych, więc od razu się z nią skontaktowaliśmy. Bardzo szybko się spotkaliśmy i przedstawiliśmy ekipie naszą wizję na łazienkę. Doświadczenie panów, którzy byli zatrudnieni w firmie sprawiło, że zaproponowali nam kilka rozwiązań, które ich zdaniem będą bardziej korzystne. Po krótkiej analizie uznaliśmy, że mają rację i zgodziliśmy się na ich propozycje. Trochę obawialiśmy się ceny jaką zaproponują, ponieważ doskonale zdawaliśmy sobie sprawę jak dobrymi specjalistami są – widzieliśmy ich realizacje w innych mieszkaniach. Jednak bardzo nas zaskoczyli, bo cena była bardzo korzystna. Musieliśmy poczekać tylko kilka dni, aż rozpoczną prace w naszej łazience, ponieważ kończyli remont u innego klienta. Panowie zjawili się jednak w dzień w którym mówili, że będą. Od razu wzięli się do pracy. Nie będę ukrywać, że postępy ich prac szły bardzo szybko i skończyli przed czasem, a my byliśmy zachwyceni. Wyszło o wiele lepiej niż się spodziewaliśmy.

Dodatkowo panowie jeszcze dokonali malutkich zmian w sypialni i korytarzu, co również wpłynęło na wygląd naszego nowego mieszkanka. Jestem zadowolona z ich pracy przede wszystkim dlatego, że czuje się w swojej łazience idealnie i jest to moje ulubione pomieszczenie. Uwielbiam brać długie gorące kąpiele i delektować się wystrojem, który sprawia że jestem spokojna i zrelaksowana.