Meble sprowadzane z zagranicy

Wycieczki zorganizowane po Warszawie.

Meble sprowadzane z zagranicy

W Polsce gospodarka wciąż rośnie a wraz z nią kupno mieszkań i ich wykańczanie. Mimo, że w Polsce mamy bardzo duży dostęp do wszelkich materiałów, takich jak płytki, meble, piece, okapy czy wszelkie inne elementy wykończenia i wyposażenia, każdy człowiek zawsze dąży do unikalności. Każdy chce się wyróżnić, a jak najłatwiej to zrobić? Kupić meble za granicą, we Francji, Włoszech czy Anglii. Problem pojawia się, gdy chcemy te meble przetransportować, bo jest to bardzo duży koszt, wynikający przecież głównie z gabarytów. Przyjechać musi praktycznie cały samochód dostawczy lub nasze meble zajmą jedną trzecią czy ćwierć pojemności tira.

Transport mebli z Anglii

transport mebli polska - angliaMeble z Anglii są coraz popularniejsze, mimo, że brak im często wyszukania francuskich czy włoskich projektantów, ale mają w sobie to coś, co tylko ta deszczowa monarchia może przekazać swoim produktom. W dobie wszędzie dostępnych, wręcz przytłaczających mebli ze Skandynawii, ludzie szukają sposobu, żeby się wyróżnić, a zawsze dobrym kierunkiem w tym celu była zachodnia i południowa Europa. Transport mebli Polska – Anglia czy innych krajów europejskich jest jednak bardzo drogi, co nie zaskakuje, biorąc pod uwagę ilość kilometrów do pokonania, ale na pewno boli portfel. Wiadomo jednak, że meble mają na tyle wielkie gabaryty, że nie do końca można je szybko i tanio przewieźć. Zależnie od ich ilości, a więc także od wielkości naszego mieszkania, mogą zając naprawdę dużą część busa, tira czy kontenera. Warto znaleźć firmę specjalizującą się w transporcie na trasie Polska – Anglia, ponieważ wtedy firma przewozi wiele innych rzeczy i koszt rozkłada się także na innych klientów, dzięki czemu możemy zaoszczędzić. Nie bez znaczenia jest również czas transportu, bo chyba nie chcemy czekać na upragnione szafy kolonialne kilka miesięcy, jeśli jest już na nie miejsce w mieszkaniu. Jeżeli mamy znajomych, których też urzekł niepowtarzalny styl brytyjski, warto porozumieć się z nimi i złożyć zamówienie oraz zamówić transport razem. Na pewno trzeba poszukać firmy polskiej oferującej tą usługę, bo każda inna zaproponuje nam cenę, która nas raczej nie usatysfakcjonuje.

Kupując meble z Anglii, niestety dużym odsetkiem ceny jest ich transport. Nie da się tego uniknąć, ale warto wybrać dobrą firmę, która zapewni nam nie tylko dobrą cenę, ale akceptowalny czas przewozu i bezpieczeństwo. Nie chcemy przecież zobaczyć mebli poobijanych lub uszkodzonych w stopniu wykluczającym montaż, co mimo ubezpieczeń firmy może nam nastręczyć wiele problemów. Lepiej być pewnym, że wszystko będzie w porządku i dobrze poszukać, poczytać opinie w internecie, a może znaleźć usługę transportu mebli z Anglii poprzez polecenie znajomych.