Kupujemy fotelik samochodowy

Wycieczki zorganizowane po Warszawie.

Kupujemy fotelik samochodowy

Kobiety, kiedy tylko dowiadują się o tym, że są w ciąży od razu zaczynają planować. Przede wszystkim zastanawiają się nad tym, co muszą kupić w pierwszej kolejności. Wyprawka dla niemowlaka to dość długa lista. W szczególności zaś jeśli para będzie miała pierwsze dziecko i nie otrzymała nic po innych dzieciach, które urodziły się w jej rodzinie. Kupno ubranek, czy produktów do higieny nie należy do szczególnie dużych wydatków. Wśród droższych rzeczy na liście zawsze znajdują się: wózek, łóżeczko i fotelik samochodowy.

Jaki powinien być idealny fotelik samochodowy? 

sprawdzone foteliki samochodowe naniaFotelik samochodowy będzie nam potrzebny bardzo szybko. Świeżo upieczeni rodzice zapewne użyją go jeszcze w szpitalu, aby przenieść dziecko do samochodu, a następnie przewieźć je do domu. Tego typu foteliki są właśnie wybierane przez rodziców najczęściej, ponieważ są wielofunkcyjne. Można ich używać nie tylko w samochodzie. Idealnie sprawdzają się także jako nosidełko lub bujak. Poza tym tego typu foteliki przeznaczone dla najmłodszych można w łatwy sposób wpiąć w większość dostępnych na tynku stelaży wózków niemowlęcych. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy zatem, wybierając się na zakupy lub do znajomych w odwiedziny zabierać z sobą głębokiej gondoli, której przewóz zabierze nam w samochodzie bardzo dużo miejsca. Jeśli dziecko zaśnie w foteliku, to możemy go nie budzić, lecz od razu wraz z fotelikiem przypiąć do stelaża wózka lub przenieść w nosidle w dowolne miejsce. Dostępne na rynku sprawdzone foteliki samochodowe nania mogą okazać się ciekawą propozycją. Warto wziąć bowiem przy zakupie tego typu sprzętu pod uwagę także możliwość jego szybkiego montażu. W foteliku nania można odpowiednio przypiąć dziecko już w trzydzieści sekund. Wszystko dzięki specjalnym, samoregulującym się pasom. Atutem dobrej jakości fotelików jest także to, że możemy je w dowolny sposób pochylić, dzięki czemu dziecko spokojnie, w wygodnej pozycji zaśnie podczas podróży. Większość dobrej klasy fotelików posiada regulację na specjalnych pokrętłach.

Wybór fotelika samochodowego dla niemowlęcia nie należy do rzeczy prostych. Wśród bogatej oferty tego typu produktów czasami trudno się odnaleźć przyszłym rodzicom. Warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląda fotelika oraz jego cenę, ale także na atesty bezpieczeństwa, możliwości jego wielofunkcyjnego użytkowania (także jako nosidełka, bujaczka) oraz sposób montażu. Polecam w szczególności te modele fotelików, które można szybko przypiąć i ustawić pod odpowiednim kątem za pomocą specjalnego pokrętła.