Kross Hexon – do miasta i w teren

 

Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie. Aktywność fizyczna ma niebagatelny wpływ na nasze zdrowie, sylwetkę oraz ogólne samopoczucie. Co jakiś czas pojawiają się nowe sporty, oraz mniej lub bardziej długotrwałe mody na nie, jednak to znany nam od lat poczciwy rower jest ponadczasowy. Jazda na rowerze to sport znany chyba każdemu. To bardzo przyjemny rodzaj aktywności fizycznej, szybki i pewny środek transportu a także sposób na zdrowie i piękną sylwetkę. Na rynku dostępne są różne typy rowerów, dzięki czemu można dobrać rower pasujący do naszych preferencji.

Kross Hexagon – na dobry początek w terenie

rowery kross hexagonOsoby lubiące aktywność na łonie natury i turystykę rowerową, które nie chcą ograniczać się do ścieżek dla rowerzystów powinny wybrać rower, który dzięki swej konstrukcji i wyposażeniu na tego typu jazdę pozwoli z zachowaniem komfortu i ograniczeniem ewentualnych niewygód. Rowerami polecanymi na początek przygody z jazdą terenową są rowery kross hexagon. Rowery z tej linii są doskonałym wyborem dla miłośników jazdy w lasach lub po górzystym terenie, zarówno dla osób początkujących jak i średniozaawansowanych. Dzięki geometrii ramy, która nie wymusza bardzo pochylonej nad kierownicą pozycji, lecz daje możliwość wyprostowania się, co z kolei sprawia, że jazda jest czysto przyjemnością, ponieważ nie męczy kręgosłupa. We wszystkich rowerach z linii Hexagon odnajdziemy lekką i wytrzymałą aluminiową ramę, dobrej jakości widelec z amortyzatorem oraz dobry osprzęt, oraz opony z bieżnikiem, który świetnie się sprawdzi zarówno w warunkach miejskich jak i w lekkim terenie. Rowery Kross Hexagon to jedno z lepszych dostępnych na polskim rynku sprzętu łączącego cechy dobrej jakości i rozsądnej ceny, co spowodowało niesłabnące zainteresowanie rowerami z tej linii i powstawanie kolejnych, coraz lepszych modeli. Każda kolejna generacja zawiera pewne ulepszenia i innowacje, które zadowolą nie tylko początkujących kolarzy, ale nawet tych, którzy w jeździe rekreacyjnej oraz terenowej są nieco bardziej zaawansowani.

Kross Hexagon to linia rowerów, w ramach której możemy wybrać zarówno model budżetowy, który nie obciąży zanadto naszego portfela jak i modele z wyższej półki, nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. Jeśli na co dzień traktujemy rower po prostu jako środek transportu i jeździmy na nim do pracy lub szkoły ale w weekendy lubimy nieco agresywniejszą jazdę na łonie natury zakup roweru kross hexagon będzie świetną decyzją. Rowery te są bardzo wszechstronne, co daje nam możliwość zarówno jazdy po mieście jak i po lesie czy górach.