Koperta z firmowym logo

Od kilkunastu lat prowadzę działalność gospodarczą w ramach, która polega na rękodziele, a dokładniej na dekoracjach na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Ostatnio na rynku jest bardzo duża konkurencja i zamówień jest mniej, ponieważ na rynek wchodzi młodzież, która przebija ceny. Przy rękodzielnictwie jest to zagranie poniżej pasa, ponieważ za kreatywność oraz poświęcony czas powinno się płacić. Postanowiłem, więc przypomnieć moim klientom o swoim istnieniu wysyłając gazetkę w kopercie z logo firmy. 

List w firmowej kopercie

koperta z logo firmyW takiej przesyłce mam zamiar przypomnieć o swoich usługach oraz jakości jaką się charakteryzuję. W swoje projekty wkładam całe serce. Moja żona poradziła mi, że w tym wypadku fajnie się sprawdzi koperta z logo firmy, żeby odbiorca od razu widział od kogo przesyłka pochodzi i nie wyrzucił koperty do śmieci. W końcu jako, że jestem rękodzielnikiem to postanowiłem stworzyć własny projekt koperty z logo firmy, która się wyróżni spośród innych przesyłek reklamowych. W kopercie zamieszczę swoje najnowsze projekty oraz kupony rabatowe na usługi. Większość moich klientów stanowią firmy dekoratorskie oraz sale weselne. Większość z nich nadal korzysta z moich usług, ale kilka się jednak wyłamało. Mam nadzieję, że koperta z logo firmy zwróci ich uwagę i przypomni o mnie. Liczę, że otworzą tą kopertę i przeczytają mój list, a nie wyrzucą jak pozostałe materiały marketingowe, których zapewne dostają wiele. Projekt został przygotowany zgodnie z wymogami poczty, ale w taki sposób, żeby się wyróżniał spośród innych przesyłek. Głównym elementem koperty jest oczywiście logo, ale jej tło nawiązuje do działalności, którą prowadzę. Mam nadzieję, że drukarnia, która będzie się zajmować produkcją kopert zrobi to zgodnie z moimi wytycznymi i projekt nie rozmyje się, gdzieś w zestawieniu z rzeczywistością. Wybrałem do tego drukarnię, która miała super opinię w internecie i specjalizowała się w produkcji niemożliwych rzeczy. W końcu opinia ludzi to najlepsza rekomendacja dla tego typu usług. 

Moje koperty przyszły. Nie da się ukryć, że wyglądają świetnie. Drukarnia rzeczywiście się spisała. Teraz, kiedy koperta z logo firmy jest gotowa, mogę zająć się pakowaniem listów z kuponem rabatowym oraz drobnym upominkiem. Baza klientów również jest gotowa, więc w najbliższych dniach zamierzam zrobić taką wysyłkę. Mam nadzieję, że pomysł się sprawdzi, a koperta przyciągnie uwagę. Wiem, że od razu zamówienia się nie posypią, ale przynajmniej przypomnę o sobie i swoich wyrobach.