Jaka hala udojowa sprawdza się w praktyce?

 

Produkcja mleczna w Polsce cały czas się rozbudowuje. Giną co prawda małe gospodarstwa, które utrzymują kilka sztuk krów a powstają wielkie, utrzymujące po kilkaset sztuk bydła. Jest to oczywiście związane z opłacalnością produkcji- ceną mleka, która wzrasta wraz z ilością oddawanego produktu. Rozwój takich gospodarstw wiąże się z koniecznością rozwoju technicznego pomieszczeń, w których prowadzona jest produkcja podstawowa w zakresie utrzymania zwierząt i pozyskiwania mleka.

Hala udojowa sprawdzona i polecana przez rolników

sprawdzone hale udojoweJest wiele ułatwień technologicznych w zakresie udoju. Najważniejsze jest odpowiednie pomieszczenie i jego dobór do wielkości utrzymywanych sztuk bydła. W takim zakresie w naszej firmie możemy porównać sprawdzone hale udojowe w różnych gospodarstwach mlecznych i wyniki uzyskiwane przy każdej z danego rodzaju hali. Sprawdzone hale udojowe według naszych klientów to hale tak zwane bok w bok, które przede wszystkim są bardzo wygodne w obsłudze i użytkowaniu- zarówno dla dojarzy jak i dla zwierząt. Są to popularne hale na całym świecie ze względu na wydajność osiąganą podczas doju mleka właśnie w takim systemie. Nasze hale udojowe, które budujemy od podstaw w gospodarstwie, pozwalają od samego początku na dostosowanie każdego potrzebnego szczegółu do tego, aby praca szła sprawnie i żeby budynek i sprzęt zwrócił się w jak najszybszym możliwym czasie. Hale udojowe w naszej firmie są automatycznie sterowane za pomocą komputera, który zajmuje bardzo mało miejsca i może być w dowolnym usytuowane. Każda krowa może być za pomocą tego systemu dokładnie zidentyfikowana a wszystkie dane zapisują się w pamięci. Nasze hale pozwalając na swobodne poruszanie i przemieszczanie się ziwerząt- pasy, w które wchodzą są na tyle szerokie, ze bez stresu mogą się obrócić. Konstrukcja naszych hal udojowych jest wytrzymała- gwarancja obejmuje tyle lat, że hala na pewno zwróci się pod względem ekonomicznym i wygody.

Niezależnie od tego, co rolnik wybiera- czy krótki czas udoju, czy komfort ziwerząt, czy może aspekty ekonomiczne, w naszej firmie można dobrać sprzęt odpowiednio przystosowany do potrzeb ale i taki, który zawiera w sobie wszystkie wcześniej wymienione cechy. Nie trzeba przepłacać, żeby praca w gospodarstwie przynosiła efekty, wystarczy wybrać odpowiedni model tej pracy, sprzęt i wyposażenie, a wtedy wszystko będzie szło prościej i o wiele łatwiej. Kto raz wybierze halę udojową z naszej firmy, na pewno stwierdzi, że jest ona niezawodna i nie odda sprzętu.