Innowacyjne technologie, które rozwiązują największe wyzwania na świecie

Moc hydrauliczna sterowana ruchem w transporcie płynów i produktów filtracyjnych do różnych zastosowań mobilnych i przemysłowych. Dla budownictwa, górnictwa, transportu materiałów, produkcji, ropy i gazu, rolnictwa i leśnictwa. Pompy, silniki, skrzynie biegów, cylindry, zawory elektrohydrauliczne, elektroniczne elementy sterujące, węże, złączki i złącza są zaprojektowane w celu zapewnienia niezawodności i wydajności napędu. Umożliwia tworzenie rozwiązań inżynierskich dla najnowszych technologii produkcji.

Jak wybrać niezawodny rozdzielacz hydrauliczny?

 niezawodne rozdzielacze hydrauliczneElektro hydraulika nie jest wizją jutra, jest wymogiem na dziś. Usprawnienie i uproszczenie projektowania i rozwoju maszyn  nie musi być wysoce ręcznym, trwającym wiele miesięcy procesem. Dzięki łatwemu w obsłudze oprogramowaniu i solidnej bibliotece wstępnie zaprogramowanych narzędzi programistycznych platforma technologiczna pomaga łączyć i konfigurować produkty w kilka minut. Optymalizacja i poprawa sterowalności i bezpieczeństwa maszyny. Nawet doświadczeni operatorzy maszyn mogą przejąć kontrolę nad maszyną, potencjalnie zagrażając bezpieczeństwu i wydajności. Produkty wykorzystują innowacyjną technologię czujników i pokładową elektronikę do automatyzacji podejmowania decyzji, więc gdy operator dowodzi systemem, maszyna reaguje płynnie i wydajnie. Najlepsze w swojej klasie rozwiązania sterowania zasilaniem i ruchem to zawory mobilne. Zawory mobilne oferują szeroki zakres otwartych zaworów centralnych, sterowania kierunkowego. Sterowanie kierunkowe i zaawansowane mobilne linie zaworów zostały zaprojektowane z myślą o lepszej kontroli, lepszej reakcji i wydajności operatora. Od zaworów hamulcowych po hydrauliczne zdalne sterowanie (joystick lub pedał). Funkcja specjalnie zaprojektowana pod kątem wymagań produkcji.  Na uwagę zasługują niezawodne rozdzielacze hydrauliczne i systemy przemysłowe zostały zaprojektowane w celu zapewnienia ciągłej, niezawodnej wydajności w najbardziej rygorystycznych i wymagających warunkach pracy. Zapewnia lepszą wydajność i produktywność w całym spektrum zastosowań przemysłowych.

Dzięki technologii zaworów nabojowych i wszechstronnemu wyborowi produktów producenci maszyn mają możliwość zaprojektowania hydraulicznego układu scalonego, który sprosta praktycznie każdemu wyzwaniu lub potrzebie zastosowania. Linia silników hydraulicznych zapewnia sprawdzoną wydajność i niezawodność w najtrudniejszych warunkach i środowiskach. Silniki łopatkowe mogą spełniać wiele różnych wymagań, od niskiej prędkości, wysokiego momentu obrotowego do wysokiej prędkości, niskiego momentu obrotowego.