Gdzie można aktywnie wypocząć

Nie byłem w żadnym związku, ale wcale mi to nie przeszkadzało. Potrafiłem sobie zorganizować czas a ponadto praca pochłaniała większość mojego czasu. Rzadko wyjeżdżałem na wakacje, bo najzwyczajniej brakowało mi na to czasu. Po kilku miesiącach ciężkiej pracy, szef wysłał mnie na urlop, ponieważ czekał mnie kolejny poważny projekt i musiałem nabrać sił. 

Urlop z aktywnym wypoczynkiem w górach 

aktywny wypoczynek w świętokrzyskimKwestia finansowa nie miała dla mnie żadnego znaczenia, ponieważ miałem sporo oszczędności i mogłem sobie pozwolić na wyjazd. Brakowało mi jedynie pomysłu, gdzie pojechać. Zamierzałem jechać sam, ponieważ wiedziałem, że w ten sposób na pewno wypocznę. Wybrałem się do biura podróży z nadzieją, że coś interesującego tam mi zaoferują. Propozycji wyjazdu na urlop było całe mnóstwo, ale nie chciałem wyjeżdżać za granicę. W kraju nie widziałem wielu miejsc, a wiedziałem, że było sporo wartych odwiedzenia. Kobieta w biurze więc zaoferowała mi same propozycje wyjazdu w kraju. Zainteresowała mnie oferta wyjazdu grupowego w góry. To miał być aktywny wypoczynek w świętokrzyskim, który organizowało biuro. W wyjeździe miała wziąć udział dziesięcioosobowa grupa i zostało ostatnie wolne miejsce. Podpytałem jak miał wyglądać ten aktywny wypoczynek, ponieważ pierwszy raz w życiu decydowałem się na taki wyjazd i potrzebowałem pełnych informacji. Organizator oferował bardzo aktywny wypoczynek, ponieważ zapewnionych było mnóstwo atrakcji. Ponadto chodzenie po górach i zwiedzanie wielu ciekawych miejsc. Tak właściwie, to tylko wieczory miały być wolne, ale i w tym czasie organizowane były imprezy zapoznawcze dla wszystkich uczestników wyjazdu. Koszt takiego wypoczynku na tydzień czasu był niedrogi. Na myśl o aktywnym wypoczynku nabrałem jeszcze więcej chęci na ten wyjazd. W domu spisałem sobie listę niezbędnych rzeczy do kupienia na wyjazd i wybrałem się na zakupy. Czekał mnie świetny urlop i właściwie to nawet cieszyłem się, że szef kazał mi wziąć wolne. Potrzebowałem wypoczynku a wiedziałem, że jak czas spędzę aktywnie, to na pewno nabiorę więcej sił na dalszą pracę, która na pewno będzie ciężka.

Urlop był wspaniały. Wróciłem bardzo wypoczęty i każdy w firmie od razu to zauważył. Opowiedziałem o swoim wypoczynku w górach i wszyscy byli pod wrażeniem. Od tego czasu zamierzałem co roku brać dwa tygodnie urlopu, żeby sobie wypocząć. To były najlepsze wakacje w moim życiu. Zrobiłem nawet mnóstwo zdjęć, którymi także chwaliłem się wszystkim kolegom w pracy. Zdecydowanie było się czym pochwalić.