Dekoracje sali weselnej w Warszawie!

Trendy ślubne zmieniają się z dnia na dzień, a coraz to nowsze inspiracje ślubne pojawiają się w internecie jak grzyby po deszczu. Skąd Młoda Para może wiedzieć jak wybrać tą idealną, dopasowaną do siebie. Jednym z prostszych rozwiązań jest znalezienie takiej sali, która będzie ładna sama w sobie oraz będzie spełniać potrzeby Młodej Pary. Warszawa oferuje wiele zarówno prostych jak i ciekawych rozwiązań w dekorowaniu sal weselnych.

Jak prosto i pięknie udekorować salę?

dekoracje sali weselnej Warszawa

Wystarczy zaledwie parę bukietów na stołach, trochę balonów i gotowe! Taka dekoracja jest idealna w przypadku kiedy budżet Nowożeńców jest dość ograniczony, dekoracje sali weselnej Warszawa ma opanowane do perfekcji! Jednak nie wszystkie Pary stawiają na skromne wyposażenie sali weselnej. W tej kwestii zawsze najlepiej sprawdzają się balony, szczególnie w tym sezonie! Najmodniejsze balony w tym sezonie to zdecydowanie balony transparentne! Jest to fantastyczna dekoracja na wesela utrzymane w klimacie minimalistycznym i nowoczesnym. Balony stanowią idealne uzupełnienie kompozycji ślubnej czy weselnej, dzięki swojej uniwersalności. Można je połączyć, tworząc z nich girlandę przed wejściem do kościoła czy sali, lecz także podwiesić pod sufitem za pomocą specjalnej taśmy. Balony można wypełnić kolorowym konfetti co tworzy zniewalający efekt, szczególnie podczas sesji zdjęciowej. Słysząc słowo balon mamy przed oczami jego klasyczną, okrągłą postać, wykorzystywaną na każdej imprezie okolicznościowej. Jednak trendy się zmieniły i na rynek zostały wprowadzone balony w kształcie liter, z których można stworzyć piękne napisy, które wręcz zawładnęły polskim rynkiem ślubnym. Chętnie wybierane są także foliowe balony w kształcie serc. Można wykorzystać je nie tylko do dekoracji sali weselnej, ale także jako gadżet do sesji zdjęciowej czy ozdoba samochodu ślubnego. Siedziska państwa młodych mają się wyróżniać nieco bardziej niż krzesła weselników, bo przecież to w końcu ich dzień! Aby podkreślić krzesła Nowożeńców, w ich wyjątkowym dniu można dodatkowo wykorzystać taki element jak tabliczki z napisami i kwiatowe kompozycje, które dodatkowo ozdobią weselne krzesła. Przepiękne drewniane napisy wykonane w jasnym naturalnym kolorze to jedna z najmodniejszych dekoracji na ślub i wesele! Fantazyjna czcionka i wykonanie z drewna sprawia, że napisy sprawdzą się świetnie w każdej stylistyce i rewelacyjnie wpisują się w najnowsze trendy. Można wykorzystać je do sesji foto, dekoracji sali oraz krzeseł czy dekoracji ceremonii.     

Podczas dekorowania całej sali weselnej nie można zapomnieć o najmniejszych detalach. Każdy element musi do siebie pasować i być spójny, aby razem tworzyć zniewalający efekt, który zadowoli zarówno Parę Młodą jak i zachwyci wszystkich gości.