Córce spodobał się fotelik

Postanowiłam z mężem wyjechać na wakacje nad morze. Nasza córka miała już prawie dwa latka. Do tej pory ani razu nie była nad morzem. Lubiła robić babki z piasku kiedy byliśmy na placu zabaw więc wiedziałam, że nad morzem jej się na pewno spodoba. Załatwiliśmy z mężem pokój w pensjonacie. Zdecydowaliśmy się na ten pensjonat bo był blisko morzem. Czytałam komentarze i sporo osób chwaliło pensjonat za czystość, miłą obsługę a przede wszystkim za to, że pensjonat był dostosowany dla rodzin z dziećmi.

Sprzedawca polecił nam dobry fotelik

recaro fotelik dla dzieckaBył plac zabaw i trampoliny, już nie mogłam się doczekać naszego wyjazdu. Generalnie wszystkie rzeczy mieliśmy musieliśmy jedynie kupić z mężem nowy fotelik samochody dla naszej córki. Ona bardzo ostatnio urosła a fotelik musi być dostosowany do wzrostu. Zanim pojechaliśmy do sklepu miałam trochę czasu żeby zapoznać się z obowiązującymi wymogami. Poczytałam wiele opinii o różnych firmach, pooglądałam różne filmiki z wypadków i zdecydowałam się wstępnie na recaro fotelik dla dziecka. Kiedy pojechaliśmy z mężem do sklepu sprzedawca od razu nam go polecił. Foteliki recaro obecnie były w promocji, trzeba było jedynie posiadać kartę stałego klienta i wówczas można było kupić je dwadzieścia procent taniej. Akurat posiadałam taką kartę bo często w tym sklepie robiliśmy zakupy zanim się córka urodziła żeby przygotować całą wyprawkę no i kiedy była już z nami. W tym sklepie kupiliśmy także dla niej pierwszy fotelik samochodowy. Był innej firmy ale także spełniał wszystkie wymogi. Tak samo z mężem przygotowaliśmy się do zakupy. Sporo czytaliśmy i wybraliśmy najlepszy, który spełniał wszystkie wymagania. Można zaoszczędzić na wózku, na ubrankach i na zabawkach ale nie na foteliku. Niestety sporo osób robi na odwrót. Foteli dobrej firmy i spełniający wszystkie wymagania to podstawa bezpiecznego przewożenia dziecka. Fotelik bardzo nam się spodobał. Na żywo wyglądał jeszcze lepiej niż na filmikach. Byliśmy z córką więc od razu poprosiliśmy żeby w nim usiadła.

Sprawdziliśmy jak się go zapina w samochodzie. Fotelik był bardzo lekki i miękki w środku. Córeczce wygodnie się siedziało. Fotelik był odpowiednio wyprofilowany to bardzo istotne w trakcie dłuższych podróży. My sporo jeździliśmy. do moich jak i męża rodziców mamy sporo kilometrów. Staramy się w miesiącu chociaż z raz odwiedzić dziadków żeby widzieli jak wnuczka rośnie i jakie robi postępy. Z nowym fotelikiem, który kupiliśmy z dodatkową zniżką podróże będą jeszcze bardziej udane. Na początku przetestujemy go w drodze nad morze.